> >

Biorytm下载

Biorytm
9646 人安装 0 人喜欢 0 人评论

Biorytm 截图

Biorytm Biorytm Biorytm Biorytm

Biorytm 描述

Aplikacja umożliwia sprawdzenie własnego biorytmu na podstawie podanej przez Ciebie daty urodzenia. Biorytm pozwoli Ci z łatwością odczytać Twój stan emocjonalny, fizyczny i intelektualny na wybrany przez Ciebie dzień, zarówno w przyszłości, jak i w przeszłości.
Aplikacja posiada funkcję porównywania biorytmów dwóch osób, przez co możesz zminimalizować ryzyko konfliktu lub z pozytywnym skutkiem załatwić trudną sprawę.
Biorytm to naturalny zegar wewnętrzny każdego człowieka. Od momentu narodzin na nasze życie największy wpływ mają trzy cykle: fizyczny, emocjonalny oraz intelektualny. Jeśli będziemy monitorować te cykle możemy skutecznie poprawić jakość naszego życia, działając w zgodzie ze swoją naturą.
Cykle możemy obserwować za pomocą wykresu, podobnego do funkcji sinusoidalnej. Każdy z cykli posiada dwie fazy – wyżową – kiedy czujemy się lepiej i nasze działanie odnoszą lepsze skutki oraz niżową – kiedy jesteśmy osłabieni i czujemy się gorzej.
Momentami przełomowymi są przejścia danego cyklu z fazy niżowej do wyżowej (dni krytyczne) podczas których musimy szczególnie uważać na nasze działania, ponieważ jest to czas najniższej sprawności fizycznej, emocjonalnej i intelektualnej. Wówczas jesteśmy najmniej odporni na choroby, sytuacje stresowe, wypadki. Natomiast dni zerowe, kiedy cykl przechodzi z fazy ujemnej do dodatniej może mieć także negatywny wpływ na nasze samopoczucie lub wręcz przeciwnie – może zapoczątkować pozytywne przełomy.
Cykl fizyczny – odpowiada za naszą kondycję fizyczną.
W fazie wyżowej przejawia się m.in. silną wytrzymałością, wysoką odpornością na ból, zwiększeniem energii. Jest to najlepszy czas na wymagającą wysiłku pracę, bicie rekordów sportowych, czy podejmowanie decyzji wymagających większej pewności siebie.
W fazie niżowej natomiast potrzebujemy większej ilości snu i odpoczynku, szybciej się męczymy.
Cykl emocjonalny – odpowiada za nasz nastrój, intuicję, rozwagę, opanowanie, wrażliwość, impulsywność.
Fazę wyżową cechuje utrzymywanie się dobrego nastroju, optymizm, komunikatywność. W znacznej mierze dzieje się tak dzięki zrozumiałości i wyrazistości formułowanych w tym czasie wypowiedzi.
W fazie niżowej dobre stosunki z otoczeniem komplikuje nagła skłonność do irytacji. Czas niżu emocjonalnego może jednak służyć większemu skupieniu i wewnętrznej refleksji.
Cykl intelektualny – ma duży wpływ na naszą inteligencję, pamięć, logikę, predyspozycje twórcze, myślenie analityczne oraz zdolność do obiektywnej oceny sytuacji.
W fazie wyżowej cyklu intelektualnego mamy większą zdolność koncentracji i zapamiętywania. Wzrasta również nasza zdolność kreacyjna i pomysłowość. To dobry czas na spotkania biznesowe, zdawanie egzaminów, podejmowanie trudnych decyzji inwestycyjnych, podejmowanie nowych działań.
W fazie niżowej spada zdolność koncentracji i przewidywania skutków naszych działań, dlatego musimy o wiele dokładniej analizować swoje decyzje. Jeśli to możliwe należy unikać podejmowania poważnych inwestycji.

Biorytm 更新内容

最近没有更改。

Biorytm 历史版本

Biorytm 使用技巧

Biorytm 应用内最新内容

Biorytm 信息

大小
2.38M
分类
其它
TAG
更新
版本
1.1
要求
Android 1.6 以上
查看权限要求
来自
Google Play

下载Biorytm的人还下载

应用下载排行榜

  1. 微信 6.1 亿人安装 下载
  2. QQ 6.4 亿人安装 下载
  3. UC浏览器 2.6 亿人安装 下载
  4. 搜狗输入法 6.3 亿人安装 下载
  5. 阿里星球 9336 万人安装 下载
  6. QQ空间 4.7 亿人安装 下载
  7. 淘宝 5.8 亿人安装 下载
  8. 墨迹天气 8905 万人安装 下载
  9. 微博 2.4 亿人安装 下载
  10. 酷狗音乐 2.4 亿人安装 下载
豌豆荚安卓版二维码

扫一扫安装
豌豆荚安卓客户端