> >

Biorhythm下载

Biorhythm

Biorhythm

701 人安装 暂无 好评率 0 人评论

Biorhythm 截图

Biorhythm Biorhythm Biorhythm Biorhythm

Biorhythm 描述

Zaplanuj każdy dzień tak, aby osiągnąć maksymalny sukces!

Aplikacja umożliwia sprawdzenie własnego biorytmu na podstawie podanej przez Ciebie daty urodzenia. Biorytm pozwoli Ci z łatwością odczytać Twój stan emocjonalny, fizyczny i intelektualny na wybrany przez Ciebie dzień, zarówno w przyszłości, jak i w przeszłości.


Aplikacja posiada funkcję porównywania biorytmów dwóch osób, przez co możesz zminimalizować ryzyko konfliktu lub z pozytywnym skutkiem załatwić trudną sprawę.


Biorytm to naturalny zegar wewnętrzny każdego człowieka. Od momentu narodzin na nasze życie największy wpływ mają trzy cykle: fizyczny, emocjonalny oraz intelektualny. Jeśli będziemy monitorować te cykle możemy skutecznie poprawić jakość naszego życia, działając w zgodzie ze swoją naturą.
Cykle możemy obserwować za pomocą wykresu, podobnego do funkcji sinusoidalnej. Każdy z cykli posiada dwie fazy – wyżową – kiedy czujemy się lepiej i nasze działanie odnoszą lepsze skutki oraz niżową – kiedy jesteśmy osłabieni i czujemy się gorzej.
Momentami przełomowymi są przejścia danego cyklu z fazy niżowej do wyżowej (dni krytyczne) podczas których musimy szczególnie uważać na nasze działania, ponieważ jest to czas najniższej sprawności fizycznej, emocjonalnej i intelektualnej. Wówczas jesteśmy najmniej odporni na choroby, sytuacje stresowe, wypadki. Natomiast dni zerowe, kiedy cykl przechodzi z fazy ujemnej do dodatniej może mieć także negatywny wpływ na nasze samopoczucie lub wręcz przeciwnie – może zapoczątkować pozytywne przełomy.


Cykl fizyczny – odpowiada za naszą kondycję fizyczną.


W fazie wyżowej przejawia się m.in. silną wytrzymałością, wysoką odpornością na ból, zwiększeniem energii. Jest to najlepszy czas na wymagającą wysiłku pracę, bicie rekordów sportowych, czy podejmowanie decyzji wymagających większej pewności siebie.


W fazie niżowej natomiast potrzebujemy większej ilości snu i odpoczynku, szybciej się męczymy.


Cykl emocjonalny – odpowiada za nasz nastrój, intuicję, rozwagę, opanowanie, wrażliwość, impulsywność.


Fazę wyżową cechuje utrzymywanie się dobrego nastroju, optymizm, komunikatywność. W znacznej mierze dzieje się tak dzięki zrozumiałości i wyrazistości formułowanych w tym czasie wypowiedzi.


W fazie niżowej dobre stosunki z otoczeniem komplikuje nagła skłonność do irytacji. Czas niżu emocjonalnego może jednak służyć większemu skupieniu i wewnętrznej refleksji.Cykl intelektualny – ma duży wpływ na naszą inteligencję, pamięć, logikę, predyspozycje twórcze, myślenie analityczne oraz zdolność do obiektywnej oceny sytuacji.


W fazie wyżowej cyklu intelektualnego mamy większą zdolność koncentracji i zapamiętywania. Wzrasta również nasza zdolność kreacyjna i pomysłowość. To dobry czas na spotkania biznesowe, zdawanie egzaminów, podejmowanie trudnych decyzji inwestycyjnych, podejmowanie nowych działań.


W fazie niżowej spada zdolność koncentracji i przewidywania skutków naszych działań, dlatego musimy o wiele dokładniej analizować swoje decyzje. Jeśli to możliwe należy unikać podejmowania poważnych inwestycji.

Biorhythm 更新内容


最近没有更改。

Biorhythm 历史版本

Biorhythm 使用技巧

Biorhythm 信息

大小
2.32MB
分类
生活休闲
TAG
更新
版本
 1.1
要求
Android 1.6.0 以上
来自
Infor IT Sp. z o.o.

下载Biorhythm的人还下载

应用下载排行榜

  1. QQ 1728.3万人安装 下载
  2. 微信 1744.1万人安装 下载
  3. 爱奇艺 1271.9万人安装 下载
  4. 腾讯视频 760.9万人安装 下载
  5. 优酷 950.9万人安装 下载
  6. 酷狗音乐 1072.3万人安装 下载
  7. 快手 1124万人安装 下载
  8. 全民K歌 540.4万人安装 下载
豌豆荚安卓版二维码

扫一扫安装
豌豆荚安卓客户端