> >

Metro Ula??m,Metro of Turkey下载

Metro Ula??m,Metro of Turkey

Metro Ula??m,Metro of Turkey

1.5 万 人安装 0 人喜欢 0 人评论

Metro Ula??m,Metro of Turkey 截图

Metro Ula??m,Metro of Turkey Metro Ula??m,Metro of Turkey Metro Ula??m,Metro of Turkey Metro Ula??m,Metro of Turkey Metro Ula??m,Metro of Turkey Metro Ula??m,Metro of Turkey

Metro Ula??m,Metro of Turkey 描述

--Türkçe--
Metro Ulaşım ile İstanbul’da, Ankara’da ve İzmir’de bulunan tüm raylı hat sistemlerinin durak ve saat bilgilerine kolayca ulaşabilir, en çok kullandığınız hattı favorilerim kısmına ekleyebilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan uygulamamızda dilerseniz de en yakın metro seçeneği ile ‘Google Maps’ üzerinden size en yakın metro durağının yerini görebilirsiniz.
İster İstanbul’da olun, ister İzmir, ister Ankara; Nerede bu metro? En erken metro saat kaçta? En son metro saat kaçta? Kaç durak sonra inmem gerekiyor? gibi sorularınız aynıysa tüm cevaplar Metro Ulaşım’da.
Ayrıca uygulamamız Türkçe ve İngilizce olmak üzere iki farklı dil seçeneği de sunmaktadır. Ayarlar bölümünden dil seçeneğinizi değiştirmeniz mümkündür.
Metro Ulaşımda yer alan hatlar:
İstanbul Metro Hatları: M1 Aksaray – Havaalanı / M2 Şişhane – Darüşşafaka/ F1 Taksim – Kabataş / T1 Bağcılar – Kabataş / T4 Habibler – Topkapı
İzmir Metro Hatları : İZBAN / İzmir Metro
Ankara Metro Hatları : Ankaray / Ankara Metro
Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz adına uygulamamız ile ilgili her türlü görüşlerinizi ve önerilerinizi apps@cohous.com mail adresine gönderebilirsiniz.
Not: Metro Ulaşım, raylı hat sistemlerinin resmi uygulaması değildir, bu nedenle verilen verilerde oluşabilecek farklılıklardan dolayı Metro Ulaşım sorumlu değildir.
--English--
With Turkey Metro, you can easily find the metro stations information and timetables of all the rail systems in Istanbul, Ankara and Izmir. You can add your most used metro stations to your favorites. Through the ‘Nearest Metro’ functionality of the application, you can see the nearest station on ‘Google Maps’ according to your current location.
Whether it be in Istanbul, like Izmir, or Ankara; Where is the metro? What time is the earliest metro ? What time is the last metro? All answers to these questions are in the Turkey Metro.
Applications offers 2 different languages including Turkish and English. You can do your language selection at setting page. Also Turkey Metro application is completely free.
Istanbul Metro Lines: M1 Aksaray – Havaalanı (Airport)/ M2 Sishane - Darussafaka / F1 Taksim – Kabatas / T1 Bagcilar - Kabatas / T4 Habibler - Topkapi
Izmir Metro Lines : İZBAN / Izmir Metro
Ankara Metro Lines : Ankaray / Ankara Metro
We can provide better service on behalf of the application can send any comments or suggestions to the email address apps@cohous.com
Note: Turkey Metro is not a formal application of rail line systems, so Turkey Metro is not responsible for the differences of data.

Metro Ula??m,Metro of Turkey 更新内容

此版本中的新功能:Minor bugs fixed

Metro Ula??m,Metro of Turkey 历史版本

Metro Ula??m,Metro of Turkey 使用技巧

Metro Ula??m,Metro of Turkey 应用内最新内容

Metro Ula??m,Metro of Turkey 信息

大小
597.2K
分类
系统工具
TAG
更新
版本
1.1
要求
Android 2.1.x 以上
查看权限要求
来自
应用汇

下载Metro Ula??m,Metro of Turkey的人还下载

应用下载排行榜

  1. 微信 6.2 亿人安装 下载
  2. QQ 6.4 亿人安装 下载
  3. UC浏览器 2.7 亿人安装 下载
  4. 搜狗输入法 6.5 亿人安装 下载
  5. 阿里星球 9341 万人安装 下载
  6. QQ空间 4.9 亿人安装 下载
  7. 淘宝 6 亿人安装 下载
  8. 墨迹天气 8981 万人安装 下载
  9. 微博 2.4 亿人安装 下载
  10. 酷狗音乐 2.5 亿人安装 下载
豌豆荚安卓版二维码

扫一扫安装
豌豆荚安卓客户端