> >

CANAL+ SPORT下载

CANAL+ SPORT

CANAL+ SPORT

815 人安装 暂无 好评率

CANAL+ SPORT 截图

CANAL+ SPORT CANAL+ SPORT CANAL+ SPORT CANAL+ SPORT CANAL+ SPORT CANAL+ SPORT CANAL+ SPORT CANAL+ SPORT CANAL+ SPORT CANAL+ SPORT CANAL+ SPORT

CANAL+ SPORT 描述

CANAL+ SPORT to aplikacja, dzięki której zawsze będziesz na bieżąco z wydarzeniami sportowymi prezentowanymi na antenie kanałów CANAL+ SPORT, CANAL+ GOL i CANAL+ WEEKEND. Stacja transmituje mecze polskiej T-Mobile Ekstraklasy, czołowych lig europejskich: angielskiej, hiszpańskiej i francuskiej, a także m. in. rozgrywki NBA, zawody żużlowego Grand Prix i gale boksu.
W aplikacji znajdziesz następujące materiały:
* Wyniki - rezultaty live aktualnie trwających i zakończonych meczy oraz najbliższe terminy spotkań w ramach rozgrywek transmitowanych przez CANAL+, a także składy, strzelcy bramek, zmiany, żółte i czerwone kartki itp.
* Tabele - bieżące klasyfikacje rozgrywek transmitowanych przez CANAL+.
* Twitter - aktualne tweety z profilu CANAL+ SPORT dzięki którym jako pierwszy dowiesz się o zmianach w planowanych transmisjach, poznasz nazwiska komentatorów poszczególnych spotkań, bieżące komentarze i weźmiesz udział w konkursach z atrakcyjnymi nagrodami.
* Live w TV - daty, godziny i zapowiedzi najbliższych wydarzeń sportowych transmitowanych na żywo w CANAL+ Sport, CANAL+ Gol i CANAL+ Weekend.
* Wideo – pełne wersje autorskich magazynów produkcji CANAL+ (1 na 1, O co biega, Laboratorium Pro), bramki z angielskiej Barclays Premier League.
Mamy nadzieję, że aplikacja będzie przydatna zarówno dla widzów CANAL+ jak i sportowych kibiców, którzy nie oglądają programów tej stacji.

CANAL+ SPORT 更新内容

稳定性改进和错误修正。

CANAL+ SPORT 历史版本

CANAL+ SPORT 使用技巧

CANAL+ SPORT 信息

大小
10MB
分类
生活休闲
TAG
更新
版本
 1.2.6
要求
Android 2.2.x 以上
来自

下载CANAL+ SPORT的人还下载

应用下载排行榜

  1. QQ 911.1万人安装 下载
  2. 微信 1120.6万人安装 下载
  3. 爱奇艺 660.3万人安装 下载
  4. 快手 869.7万人安装 下载
  5. 全民K歌 335万人安装 下载
  6. 腾讯视频 431万人安装 下载
  7. 酷狗音乐 586.3万人安装 下载
  8. UC浏览器 7982.7万人安装 下载
  9. 优酷 579万人安装 下载
  10. 淘宝 4707.3万人安装 下载
豌豆荚安卓版二维码

扫一扫安装
豌豆荚安卓客户端