>

CANAL+ SPORT下载

CANAL+ SPORT

CANAL+ SPORT

5265 人安装 0 人喜欢 0 人评论

CANAL+ SPORT 截图

CANAL+ SPORT CANAL+ SPORT CANAL+ SPORT CANAL+ SPORT CANAL+ SPORT CANAL+ SPORT

CANAL+ SPORT 描述

CANAL+ SPORT to aplikacja, dzięki której zawsze będziesz na bieżąco z wydarzeniami sportowymi prezentowanymi na antenie kanałów CANAL+ SPORT, CANAL+ GOL i CANAL+ WEEKEND. Stacja transmituje mecze polskiej T-Mobile Ekstraklasy, czołowych lig europejskich: angielskiej, hiszpańskiej i francuskiej, a także m. in. rozgrywki NBA, zawody żużlowego Grand Prix i gale boksu.
W aplikacji znajdziesz następujące materiały:
* Wyniki - rezultaty live aktualnie trwających i zakończonych meczy oraz najbliższe terminy spotkań w ramach rozgrywek transmitowanych przez CANAL+, a także składy, strzelcy bramek, zmiany, żółte i czerwone kartki itp.
* Tabele - bieżące klasyfikacje rozgrywek transmitowanych przez CANAL+.
* Twitter - aktualne tweety z profilu CANAL+ SPORT dzięki którym jako pierwszy dowiesz się o zmianach w planowanych transmisjach, poznasz nazwiska komentatorów poszczególnych spotkań, bieżące komentarze i weźmiesz udział w konkursach z atrakcyjnymi nagrodami.
* Live w TV - daty, godziny i zapowiedzi najbliższych wydarzeń sportowych transmitowanych na żywo w CANAL+ Sport, CANAL+ Gol i CANAL+ Weekend.
* Wideo – pełne wersje autorskich magazynów produkcji CANAL+ (1 na 1, O co biega, Laboratorium Pro), bramki z angielskiej Barclays Premier League.
Mamy nadzieję, że aplikacja będzie przydatna zarówno dla widzów CANAL+ jak i sportowych kibiców, którzy nie oglądają programów tej stacji.

CANAL+ SPORT 历史版本

CANAL+ SPORT 使用技巧

CANAL+ SPORT 应用内最新内容

CANAL+ SPORT 信息

大小
10.24M
TAG
更新
版本
1.2.6
要求
Android 2.2.x 以上
查看权限要求
来自
Mobogenie

下载CANAL+ SPORT的人还下载

应用下载排行榜

  1. 微信 5.9 亿人安装 下载
  2. QQ 6.2 亿人安装 下载
  3. UC浏览器 2.6 亿人安装 下载
  4. 搜狗输入法 6.1 亿人安装 下载
  5. 阿里星球 9325 万人安装 下载
  6. QQ空间 4.6 亿人安装 下载
  7. 淘宝 5.6 亿人安装 下载
  8. 墨迹天气 8807 万人安装 下载
  9. 微博 2.3 亿人安装 下载
  10. 酷狗音乐 2.4 亿人安装 下载
豌豆荚安卓版二维码

扫一扫安装
豌豆荚安卓客户端