> >

Ekstraklasa.net LIVE!下载

Ekstraklasa.net LIVE!

Ekstraklasa.net LIVE!

1047 人安装 暂无 好评率 0 人评论

Ekstraklasa.net LIVE! 截图

Ekstraklasa.net LIVE! Ekstraklasa.net LIVE! Ekstraklasa.net LIVE! Ekstraklasa.net LIVE! Ekstraklasa.net LIVE! Ekstraklasa.net LIVE!

Ekstraklasa.net LIVE! 描述

Przedstawiamy całkowicie nową odsłonę najlepszej aplikacji dla piłkarskich fanów - Ekstraklasa.net LIVE! W nowej wersji dopracowaliśmy to, czego używacie najczęściej - relacje na żywo oraz tabele i terminarze najpopularniejszych rozgrywek. Zupełnie nowy silnik pozwolił nam na wprowadzenie szeregu funkcjonalności oraz treści. Piłka nożna to Twój styl życia? Koniecznie pobierz Ekstraklasa.net LIVE!
Co w najnowszej wersji?
RELACJE NE ŻYWO - śledź relacje live prosto z polskich stadionów i największych międzynarodowych aren piłkarskich. Odświeżanie w tle, multimedialne treści i komentarze naszych dziennikarzy, a do tego błyskawiczny dostęp do meczowego protokołu i ligowej tabeli.
POWIADOMIENIA O MECZACH - dodaj interesujący Cię mecz do powiadomień, a nigdy nie zapomnisz o pierwszym gwizdku sędziego.
NAJŚWIEŻSZE NEWSY - bądź bliżej najciekawszych piłkarskich wydarzeń. Kilkadziesiąt piłkarskich aktualności czeka w Twoim smartfonie każdego dnia. W aplikacji znajdziesz newsy podzielone na dziesiątki kategorii.
GALERIE W WYSOKIEJ ROZDZIELCZOŚCI - teraz przeglądanie fotoreportaży w telefonie to sama przyjemność. W naszej aplikacji znajdziesz mnóstwo galerii meczowych, zdjęcia z trybun, treningów, ciekawostki, zestawienia oraz... fotki najpiękniejszych fanek.
NEWSY WIDEO - mnóstwo materiałów związanych z Ekstraklasą, reprezentacją i ligami zagranicznymi. Do tego Sportagram - futbol z przymrużeniem oka.
ROZGRYWKI W KOMPLECIE - T-Mobile Ekstraklasa, 1. i 2. liga, Puchar Polski, najważniejsze rozgrywki z zagranicy: Liga Mistrzów, Liga Europy, ligi zagraniczne i największe światowe turniej - teraz to wszystko w jednym miejscu. Tabele, terminarze, relacje i wyniki najważniejszych rozgrywek.
ULUBIONA DRUŻYNA - powiedz, komu kibicujesz, a aplikacja dostosuje się do Ciebie. W podstawowej wersji możesz wybrać jedną ulubioną drużynę i śledzić newsy, galerie, wideo, wyniki i terminarz jej meczów.
WERSJA PREMIUM - wykup subskrypcję i ciesz się brakiem reklam. Będziesz miał dostęp do informacji o polskich i zagranicznych klubach oraz drużynach narodowych (terminarze, wyniki, aktualności, galerie, wideo). W wersji premium znajdziesz też aktualne kadry drużyn wraz z profilami piłkarzy. Ulubione zespoły możesz bez ograniczeń przypinać do menu głównego.
Nie zapomnij nas ocenić w Google Play, a w przypadku zauważenia nieprawidłowości prosimy o kontakt: appka@ekstraklasa.net.
Życzymy wielu piłkarskich emocji!
Zespół Ekstraklasa.net LIVE!
引进的最好的应用程序所有新安装的球迷 - Ekstraklasa.net LIVE!在这个新版本中,我们开发了,你用什么最常 - 直播表和进度表和最流行的游戏。全新的发动机,使我们能够推出一系列的功能和内容。足球是你的生活方式?请务必下载Ekstraklasa.net LIVE!
什么在最新的版本?
关系NE LIVE - 直接从波兰体育场馆大型国际足球直播鲱关系。刷新的背景下,多媒体内容和评论从我们的记者,并为该即时访问比赛协议和排名表。
通知匹配 - 添加一个有趣的比赛的通知,并且永远不会忘记第一哨。
最新新闻 - 或者接近最有趣的足球赛事。足球的几十个,每天等待着你的智能手机的消息。在应用程序中,你会发现新闻分为几十个大类。
高清晰度画廊 - 现在查看的照片散文的手机是一种享受。在我们的应用程序匹配画廊的负荷,从看台上,培训,琐事,列表和照片中最美丽的球迷照片....
新闻视频 - 大量的材料有关Ekstraklasa,代表和外国联赛。对于这个Sportagram - 足球当回事。
GAME IN SET - T-Mobile的Ekstraklasa,1楼和2联赛,波兰杯,世界上最重要的一场比赛:欧洲冠军联赛,欧罗巴联赛,联赛外资和世界上最大的赛事 - 现在,这一切都在一个地方。表,时间表,报告和最重要的游戏的结果。
最喜欢的球队 - 告诉我,你支持谁,应用程序将调整到你。在基本版本中,你可以选择你最喜欢的球队和跟踪新闻,画廊,视频,结果和其匹配的灯具。
PREMIUM版本 - 买断认购,享受没有广告。你将有机会获得关于波兰和外国俱乐部和国家队(时间表,结果,新闻,照片,视频)的信息。高级版本也将发现,当前的管理团队,随着玩家的配置文件。最喜欢的乐队你无限裁剪到主菜单。
不要忘了我们的判断在谷歌播放,如果有问题,请联系:appka@ekstraklasa.net。
我们希望您多的足球情感!
Ekstraklasa.net团队LIVE!

Ekstraklasa.net LIVE! 更新内容

- poprawka błędu zamykania aplikacji w orientacji poziomej.
Wielu piłkarskich emocji!
Zespół Ekstraklasa.net Live!

Ekstraklasa.net LIVE! 历史版本

Ekstraklasa.net LIVE! 使用技巧

Ekstraklasa.net LIVE! 信息

大小
4.64MB
分类
影音播放 视频 直播
TAG
更新
版本
 2.4.9
要求
Android 4.0.2 以上
来自
Grupa Polskapresse

下载Ekstraklasa.net LIVE!的人还下载

应用下载排行榜

  1. QQ 1666.9万人安装 下载
  2. 爱奇艺 1287.4万人安装 下载
  3. 微信 1610.9万人安装 下载
  4. 腾讯视频 806.6万人安装 下载
  5. 优酷 984.4万人安装 下载
  6. 酷狗音乐 1046.3万人安装 下载
  7. 快手 1152.9万人安装 下载
  8. 全民K歌 510.6万人安装 下载
  9. QQ音乐 201.1万人安装 下载
豌豆荚安卓版二维码

扫一扫安装
豌豆荚安卓客户端