>

GOL24下载

GOL24
6886 人安装 0 人喜欢 0 人评论

GOL24 截图

GOL24 GOL24 GOL24 GOL24 GOL24 GOL24

GOL24 描述

Aplikacja GOL24 to:
* RELACJE NE ŻYWO - śledź relacje live prosto z polskich stadionów i największych międzynarodowych aren piłkarskich. Odświeżanie w tle, multimedialne treści i komentarze naszych dziennikarzy, a do tego błyskawiczny dostęp do meczowego protokołu i ligowej tabeli.
* POWIADOMIENIA O MECZACH - dodaj interesujący cię mecz do powiadomień, a nigdy nie zapomnisz o pierwszym gwizdku sędziego.
* NAJŚWIEŻSZE NEWSY - bądź bliżej najciekawszych piłkarskich wydarzeń. Kilkadziesiąt piłkarskich aktualności czeka w twoim smartfonie każdego dnia. W aplikacji znajdziesz newsy podzielone na dziesiątki kategorii.
* GALERIE W WYSOKIEJ ROZDZIELCZOŚCI - teraz przeglądanie fotoreportaży w telefonie to sama przyjemność. W naszej aplikacji znajdziesz mnóstwo galerii meczowych, zdjęcia z trybun, treningów, ciekawostki, zestawienia oraz... fotki najpiękniejszych fanek.
* NEWSY WIDEO - mnóstwo materiałów związanych z Ekstraklasą, reprezentacją i ligami zagranicznymi. Do tego Sportagram - futbol z przymrużeniem oka.
* ROZGRYWKI W KOMPLECIE - Ekstraklasa, 1. i 2. liga, Puchar Polski, najważniejsze rozgrywki z zagranicy: Liga Mistrzów, Liga Europy, ligi zagraniczne i największe światowe turnieje - teraz to wszystko w jednym miejscu. Tabele, terminarze, relacje i wyniki najważniejszych rozgrywek.
* ULUBIONA DRUŻYNA - powiedz, komu kibicujesz, a aplikacja dostosuje się do ciebie. W podstawowej wersji możesz wybrać jedną ulubioną drużynę i śledzić newsy, galerie, wideo, wyniki i terminarz jej meczów.
* WERSJA PREMIUM - wykup subskrypcję i ciesz się brakiem reklam. Będziesz miał dostęp do informacji o polskich i zagranicznych klubach oraz drużynach narodowych (terminarze, wyniki, aktualności, galerie, wideo). Ulubione zespoły możesz bez ograniczeń przypinać do menu głównego.
Nie zapomnij ocenić nas w Google Play!
Życzymy wielu piłkarskich emocji,
Zespół GOL24
GOL24应用主要有:
*关系NE LIVE - 直接从波兰体育场馆和大型国际足球赛场实况鲱鱼的关系。刷新的背景下,多媒体内容和评论从我们的记者,并为即时访问比赛和联赛表分钟。
*通知比赛 - 增加了一个有趣的比赛对您的通知,并且永远不会忘记第一哨。
*重大新闻 - 或者接近最有趣的足球赛事。足球新闻数十智能手机每天都在等待。在应用中,你会发现新闻分成几十个大类。
*画廊在高清 - 在现在的手机浏览新闻摄影是一种享受。在我们的应用中,你会发现很多比赛画廊,从看台上,培训,琐事,列表和图片...最美丽的球迷的照片。
*新闻视频 - 大量的有关波兰足球甲级联赛,代表和外国联赛的材料。对于这个Sportagram - 足球当回事。
* GAME IN SET - 总理,第一和第二联赛,波兰杯,从国外引进的最重要的一场比赛:欧洲冠军联赛,欧罗巴联赛,联盟外交和世界上最大的赛事 - 现在都在一个地方。表,时间表,关系和最重要的比赛的结果。
*最喜欢的球队 - 告诉我,你支持谁,并且应用程序将调整到你。在基本版本中,你可以选择你最喜欢的球队和跟踪新闻,图库,视频,结果和安排比赛。
* PREMIUM版本 - 购买订阅,享受没有广告。你将有机会获得关于波兰和外国俱乐部和国家队(时间表,结果,新闻,图库,视频)的信息。最喜欢的球队可以不受限制地固定到主菜单。
不要忘了在谷歌播放率我们!
我们希望你很多足球的情绪。
团队GOL24

GOL24 更新内容

Aplikacja Ekstraklasa.net to teraz GOL24!
W nowej wersji odświeżyliśmy wygląd aplikacji, dodaliśmy nowe rozgrywki (Euro 2016, liga chińska), poprawiliśmy zgłoszone błędy i zoptymalizowaliśmy jej działanie. GOL24 to również dużo więcej newsów o piłce nożne w Polsce: od Ekstraklasy do 3. ligi.
Dziękujemy za wszystkie komentarze i opinie. Cieszymy się, że razem z wami możemy budować najlepszą aplikację dla kibiców piki nożnej.
Pozdrawiamy i życzymy wielu sportowych emocji!
Zespół GOL24

GOL24 历史版本

GOL24 使用技巧

GOL24 应用内最新内容

GOL24 信息

大小
4.75M
TAG
更新
版本
2.4.9
要求
Android 4.0 以上
查看权限要求
来自
Google Play

下载GOL24的人还下载

应用下载排行榜

  1. 微信 6.2 亿人安装 下载
  2. QQ 6.5 亿人安装 下载
  3. UC浏览器 2.7 亿人安装 下载
  4. 搜狗输入法 6.6 亿人安装 下载
  5. 阿里星球 9344 万人安装 下载
  6. QQ空间 5 亿人安装 下载
  7. 淘宝 6.1 亿人安装 下载
  8. 墨迹天气 9036 万人安装 下载
  9. 微博 2.4 亿人安装 下载
  10. 酷狗音乐 2.5 亿人安装 下载
豌豆荚安卓版二维码

扫一扫安装
豌豆荚安卓客户端