> >

Legimi - ebooki bez limitów下载

Legimi - ebooki bez limitów

Legimi - ebooki bez limitów

124 人安装 暂无 好评率

Legimi - ebooki bez limitów 截图

Legimi - ebooki bez limitów Legimi - ebooki bez limitów Legimi - ebooki bez limitów Legimi - ebooki bez limitów Legimi - ebooki bez limitów Legimi - ebooki bez limitów Legimi - ebooki bez limitów Legimi - ebooki bez limitów Legimi - ebooki bez limitów Legimi - ebooki bez limitów

Legimi - ebooki bez limitów 描述

Pobierz bezpłatną aplikację Legimi i zyskaj nieograniczony dostęp do ponad 16000 książek w abonamencie (ebooków i audiobooków). Wśród nich znajdziesz tytuły najsłynniejszych światowych autorów, takich jak Stephen King, Harlan Coben, Dan Brown, E L James, Jo Nesbø, Danielle Steel, Nora Roberts, a także bestsellerowych rodzimych twórców (są wśród nich m.in. Zygmunt Miłoszewski, Katarzyna Bonda, Katarzyna Grochola, Remigiusz Mróz, Jerzy Pilch).
Specjalną propozycję dostępu do ebooków przygotowaliśmy zaś dla abonentów sieci komórkowych PLAY, T-Mobile i Plus:
Uruchom usługę „Czytelnia w Play by Legimi” i opłać ją wraz z rachunkiem za telefon. Pierwszy miesiąc gratis! Później 19,99 zł co miesiąc. Więcej na www.czytelnia.play.pl. Masz możliwość czytania bez limitu na 4 urządzeniach w ramach jednego konta – również na wybranych modelach e-czytników.
Aby uruchomić usługę w T-Mobile pobierz aplikację lub wejdź na stronę Legimi.com/t-mobile i dowiedz się więcej. Możesz czytać z Legimi już od 7,90 zł miesięcznie!
W celu aktywacji abonamentu w Plus wejdź na stronę Legimi.com/plus lub pobierz aplikację. Możesz testować usługę przez 14 dni za darmo, a następnie czytać bez limitu za 30,75 zł miesięcznie.
A jeśli nie masz abonamentu w Play, nie jesteś w T-Mobile lub Plus… Wypróbuj przez 7 dni za darmo dostęp do tysięcy tytułów najlepszych polskich wydawców! Jeśli Ci się spodoba, czytaj do woli nowości, bestsellery i… cokolwiek wybierzesz już od 6,99 zł miesięcznie nawet na 4 urządzeniach (smartfonie, tablecie, komputerze i e-czytniku). Zamawiając subskrypcję Legimi bez limitu+, masz do dyspozycji książki zarówno w formacie tekstowym, jak i dźwiękowym. W dowolnej chwili możesz przełączać formaty, by nigdy nie odrywać się od lektury.
To wszystko w wygodnej aplikacji Legimi, dzięki której:
* Sprawdzasz, ile naprawdę czytasz dzięki zaawansowanym statystykom
* Synchronizujesz bibliotekę książek na smartfonie, tablecie, komputerze i e-czytniku (aplikacja zapamięta ostatnio czytaną lub słuchaną stronę)
* Wybierasz krój i rozmiar czcionki
* Czytasz w trybie dziennym lub nocnym (przy słabym świetle)
* Błyskawicznie zmieniasz orientację z pionowej na poziomą
* Masz stały i wygodny dostęp do tysięcy ebooków i audiobooków z księgarni Legimi
Dobierz pakiet w zależności od tego, jak dużo czytasz i zamów dostęp bezpośrednio w aplikacji lub na stronie księgarni Legimi.com. Dołącz do wyjątkowego grona czytających z Legimi.
Specjalnie dla posiadaczy urządzeń Samsung mamy w prezencie 3 miesiące dostępu do abonamentu bez limitu+. A jeśli masz Samsung Galaxy S7 lub S7 edge, możesz cieszyć się usługą Legimi bez limitu+ przez 6 miesięcy bez żadnych opłat!
UWAGA: Aplikacja wymaga uprawnień do odbierania i wysyłania SMS wyłącznie w celu aktywacji usługi "Czytelnia w Play by Legimi".
获取免费的应用Legimi并获得无限制地访问超过16,000书籍订阅(电子图书和有声读物)。其中,你会发现世界上最有名的作家,如斯蒂芬·金,哈兰·科本,丹·布朗,EL詹姆斯,尤·奈斯博,丹妮尔钢,诺拉·罗伯茨,以及畅销国内艺术家的头衔(其中有齐格蒙特Miłoszewski,凯瑟琳·邦德是Katarzyna Grochola,Remigiusz弗罗斯特,耶日·皮尔希)。
特别优惠地访问移动用户编写的电子书播放,T-Mobile和加:
启动“由Legimi读播放”,并与手机话费支付费用。第一个月免费的!每月后来19,99兹罗提。更多www.czytelnia.play.pl。你有一个帐户下无4设备的限制阅读的能力 - 也电子阅读器的选择机型。
在T-Mobile的下载应用程序启动该服务,或访问Legimi.com/t-mobile和了解更多信息。您可以从每月7,90兹罗提阅读Legimi!
要启动加订阅参观Legimi.com/plus或下载应用程序。您可以免费14天内试用该服务,然后阅读没有限制每月30,75兹罗提。
如果你没有订阅玩​​,你不是T-Mobile或加...尝试7天为免费访问数以千计的最好的波兰出版商称号!如果你喜欢它,看了你的心脏的消息,畅销书,而且......不管你选择从每月兹罗提6.99甚至4个设备(智能手机,平板电脑,电脑和电子阅读器)。当订购订阅Legimi没有限制+,你无论是在文本和音频预订可用。在任何时候,你可以格式之间进行切换,从来没有从阅读分散。
这一切都在方便的应用Legimi由:
*您检查多少你真的通过先进的数据读取
*同步图书库您的智能手机,平板电脑,电脑和电子阅读器(应用程序记住上次看了或听了页)
*您可以选择字体和字体大小
*您读模式,白天或晚上(在低光照)
*瞬间改变,从纵向到横向
*您可以从书店Legimi恒定,方便地访问数以千计的电子图书和有声读物
这取决于你有多少应用程序,或在书店Legimi.com读取和顺序进行访问直接调整包。加入与Legimi读者的选择组。
尤其是三星设备的业主有一个礼物3个月访问订阅无限+。如果你有一个三星Galaxy S7或S7的边缘,就可以享受服务无极限Legimi + 6个月的免费收费!
注:应用程序需要的权限来发送和接收仅短信激活服务“Legimi读播放”。

Legimi - ebooki bez limitów 更新内容

Zmniejszenie zużycia baterii w trakcie korzystania z aplikacji.

Legimi - ebooki bez limitów 历史版本

Legimi - ebooki bez limitów 使用技巧

Legimi - ebooki bez limitów 信息

大小
49.22MB
分类
新闻阅读 电子书
TAG
更新
版本
 2.52.12
要求
Android 4.0.3 以上
来自
来自谷歌市场

下载Legimi - ebooki bez limitów的人还下载

应用下载排行榜

  1. QQ 1145.8万人安装 下载
  2. 微信 1241.9万人安装 下载
  3. 淘宝 5038.4万人安装 下载
  4. 爱奇艺 803.3万人安装 下载
  5. 腾讯视频 586.8万人安装 下载
  6. 快手 1027.7万人安装 下载
  7. 优酷 676.8万人安装 下载
  8. 作业帮 546.2万人安装 下载
  9. 酷狗音乐 675.9万人安装 下载
  10. 支付宝 471.2万人安装 下载
豌豆荚安卓版二维码

扫一扫安装
豌豆荚安卓客户端