> >

Mekanist下载

Mekanist
453 人安装 暂无 好评率 0 人评论

Mekanist 截图

Mekanist Mekanist Mekanist Mekanist Mekanist Mekanist Mekanist Mekanist Mekanist Mekanist

Mekanist 描述

Nerede yesek, nerede eğlensek, çevremde neler var, bu aralar nereler popüler? 700.000'den fazla Mekanist üyesinin arasına katıl, sana en uygun tavsiyeleri senin gibi yiyip içmekten, eğlenmekten hoşlananlardan al. Şehir senin; Mekanist ile keşfet!
✭ +900 Bin Üye
Üstelik hepsi de gezmeyi seviyor, gezdikleri yerleri Mekanist’te değerlendiriyor. Şimdi sıra sende!
✭ +170 Bin Mekan
Adres ve telefonundan üye yorumlarına kadar, mekanların tüm bilgilerine ulaş. Anlık ihtiyaçlarına göre mekan önerileri al; yeni mekanlar keşfet!
✭ +360 Bin Yorum
Menüsündeki en iyi tatlıdan, restorandaki en huysuz garsonuna kadar tüm detaylarıyla yazılmış yorumları oku. Sen de kendi yorumlarınla, puanlamalarınla mekanları değerlendir; mekan fotoğraflarını ekle..
✭ +100 Check-in Sürprizi
Yemekten sonra tatlı ikramı? En sevdiğin restoranda indirim? Gittiğin mekanlara check-in yaparak indirim ve sürprizlerden faydalan! Yoğun talep üzerine yeniden; çok yakında..
.
✭ Özel Partiler
Mekanistlerin düzenlediği partilere katıl, özel etkinlilklere davetiyeler kazan!
Samsung kullanıcıları için özel not: Samsung'un belirli akıllı telefon modellerinde Mekanist uygulaması cihazla beraber kurulu gelmektedir. Bu cihazlarda Mekanist ve benzeri uygulamalar silinememektedir.
VARçevremdeneler Nerede yesek,neredeeğlensek蒲式耳的Aralar nerelerpopüler? 700.000书房fazla Mekanistüyesininarasınakatıl萨纳UYGUN tavsiyeleri senin吉比yiyipiçmekteneğlenmektenhoşlananlardan人。 Şehirsenin; Mekanist ILEkeşfet!
✭+900斌Üye
Üstelikhepsi德gezmeyi seviyor,gezdikleri yerleri Mekanist'tedeğerlendiriyor。现在SIRA森德!
✭+170斌Mekan
的ADRES VE telefonundanüyeyorumlarına卡达尔,TUM bilgilerinemekanlarınULAS。戈尔mekanAnlıkihtiyaçlarınaönerileri人;耶尼mekanlarkeşfet!
✭+360斌Yorum
Menüsündeki带连接IYI的tatlıdanrestorandaki连接huysuz的garsonuna卡达尔TUMdetaylarıylayazılmışyorumları奥。森德肯迪yorumlarınla​​,puanlamalarınla​​mekanlarıdeğerlendir; mekanfotoğraflarınıekle ..
✭+100入住的Sürprizi
Yemekten sonratatlıikramı? ENsevdiğinrestoranda indirim? Gittiğinmekanlara检查yaparak indirim的VEsürprizlerdenfaydalan! Yoğuntalepüzerineyeniden;库克群岛yakında..

✭ÖZELPartiler
Mekanistlerindüzenlediğipartilerekatıl,ÖZELetkinlilklere davetiyeler喀山!
没有三星kullanıcılarıICINÖZEL:Samsung'un belirliakıllıTELEFON modellerinde Mekanistuygulaması,cihazla beraber kurulu gelmektedir。卜cihazlarda Mekanist的VE benzeri uygulamalar silinememektedir。

Mekanist 更新内容

新版变化
Bugfix
了解更多

Mekanist 历史版本

Mekanist 使用技巧

Mekanist 信息

大小
7.75MB
分类
摄影图像 美化
TAG
更新
版本
 3.3.9
要求
Android 2.3.7 以上
来自

下载Mekanist的人还下载

应用下载排行榜

  1. QQ 1684万人安装 下载
  2. 爱奇艺 1285.5万人安装 下载
  3. 微信 1641.8万人安装 下载
  4. 腾讯视频 802.3万人安装 下载
  5. 优酷 981.5万人安装 下载
  6. 酷狗音乐 1058.3万人安装 下载
  7. 快手 1153.4万人安装 下载
  8. 全民K歌 521.3万人安装 下载
豌豆荚安卓版二维码

扫一扫安装
豌豆荚安卓客户端