> >

Wielki Test Wiedzy Ekonom...下载

Wielki Test Wiedzy Ekonom...

Wielki Test Wiedzy Ekonom...

348 人安装 暂无 好评率 0 人评论

Wielki Test Wiedzy Ekonom... 截图

Wielki Test Wiedzy Ekonom... Wielki Test Wiedzy Ekonom... Wielki Test Wiedzy Ekonom... Wielki Test Wiedzy Ekonom... Wielki Test Wiedzy Ekonom...

Wielki Test Wiedzy Ekonom... 描述

Sprawdź swoją wiedzę z zakresu ekonomi.
Przygotuj się i wygraj 30 000 złotych! Finał Wielkiego Testu Wiedzy Ekonomicznej już 23 stycznia w TVP1, TVP Polonia oraz w tvp.pl. Organizatorem konkursu jest Telewizja Polska S.A. Fundatorem nagród jest Narodowy Bank Polski i TVP.
Chętni do udziału w teście głównym będą mogli poszerzyć swoją wiedzę dzięki serwisowi www.testwiedzyekonomicznej.tvp.pl. Na jego stronach będą zamieszczane najświeższe informacje i materiały wideo z zakresu ekonomi. Odbywać się będą także wideoczaty z ekspertami. Internauci będą mogli sprawdzić swoją wiedzę w specjalnych pretestach i wygrać udział w teście głównym.
Zasoby serwisu www.testwiedzyekonomicznej.tvp.pl będą dostępne również dla użytkowników urządzeń mobilnych działających na systemie operacyjnym Android.
Wielki Test Wiedzy Ekonomicznej to sprawdzian nie tylko dla tych, którzy w zagadnieniach z ekonomii czują się jak ryba w wodzie. To także dobra zabawa dla młodzieży, która nie zdecydowała jeszcze o dalszej drodze swojej edukacji. Zanim najlepsi wezmą udział w teście głównym, przeprowadzone będą pretesty dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Ich zwycięzca otrzyma nagrodę 10 000 złotych na rzecz swojej szkoły. Młodzi będą mogli też wziąć udział w konkursie filmów amatorskich.
Przygotuj się i wygraj! Wielki Test Wiedzy Ekonomicznej już 23 stycznia na antenie TVP1, TVP Polonia oraz w internecie. Zwycięzcy zostaną zaproszeni do porannego programu Jedynki "Kawa czy Herbata".

Wielki Test Wiedzy Ekonom... 更新内容


最近没有更改。

Wielki Test Wiedzy Ekonom... 历史版本

Wielki Test Wiedzy Ekonom... 使用技巧

Wielki Test Wiedzy Ekonom... 信息

大小
466.8KB
分类
新闻阅读
TAG
更新
版本
 1.0.5
要求
Android 2.2.x 以上
来自

下载Wielki Test Wiedzy Ekonom...的人还下载

应用下载排行榜

  1. 微信 2213.3万人安装 下载
  2. QQ 1954.2万人安装 下载
  3. 爱奇艺 1374.6万人安装 下载
  4. 酷狗音乐 1367.2万人安装 下载
  5. 全民K歌 813.6万人安装 下载
  6. 腾讯视频 883万人安装 下载
  7. 淘宝 4990.2万人安装 下载
  8. 快手 893.5万人安装 下载
  9. 优酷 906.7万人安装 下载
  10. 支付宝 673.9万人安装 下载
豌豆荚安卓版二维码

扫一扫安装
豌豆荚安卓客户端