>

MOBIT GS1 - skaner kodów EAN下载

MOBIT GS1 - skaner kodów EAN

MOBIT GS1 - skaner kodów EAN

9306 人安装 0 人喜欢 0 人评论

MOBIT GS1 - skaner kodów EAN 截图

MOBIT GS1 - skaner kodów EAN MOBIT GS1 - skaner kodów EAN MOBIT GS1 - skaner kodów EAN MOBIT GS1 - skaner kodów EAN MOBIT GS1 - skaner kodów EAN MOBIT GS1 - skaner kodów EAN

MOBIT GS1 - skaner kodów EAN 描述

Skanuj kody kreskowe i dowiedz się wszystkiego o produktach! Dzięki aplikacji MOBIT GS1, wyszukasz trafnych i wiarygodnych informacji o produktach z bazy MojeGS1 - jedynej w Polsce bazy danych o produktach tworzonej przez producentów i dystrybutorów, zobaczysz lokalizacje i dane kontaktowe producentów z całego świata, ceny produktów oferowanych przez porównywarki cen oraz sklepy, aukcje w serwisach aukcyjnych, a także niezależne opinie o produktach. Zobaczysz także multimedia – między innymi filmy, konta społecznościowe, przepisy, porady, promocje i wszystkie dane dodatkowe, jakimi chce się pochwalić producent danego wyrobu. Co ciekawe - dzięki Mobit będziesz miał także pełen dostęp do danych o wszystkich produktach medycznych w Polsce, w tym ceny leków refundowanych przez NFZ i systemu podpowiedzi potencjalnych zamienników lekarstw (leki o tym samym składzie czynnym, czy też z tego samego zbioru produktów złożonych)
Mobit współpracuje obecnie z partnerami:
• Moje GS1 – wiarygodną bazą produktów tworzoną przez producentów i dystrybutorów, oferowaną bezpłatnie w ramach uczestnictwa w systemie GS1 Polska
• GEPIR – ogólnoświatową bazą danych o producentach utrzymywaną w ramach GS1
• KBPOZ – Krajową Bazą Produktów Ochrony Zdrowia tworzoną na podstawie bazy BAZYL firmy IMS Poland, która posiada najnowsze dane o wszystkich produktach medycznych i lekach dopuszczonych do obrotu w Polsce
• Skąpiec i Nokaut – porównywarkami cen
• Allegro i eBay – serwisami aukcyjnymi
• Opineo – serwisem opinii o produktach i sklepach
• Amazon – popularnym portalem zakupów on-line
W aplikacji Mobit GS1 zeskanowany, lub wprowadzony ręcznie kod kreskowy może posłużyć także do zapytania o produkt wyszukiwarki Google. Nasz system specjalnie przygotowuje zapytanie, dzięki któremu Google znacznie dokładniej zwraca wyniki poszukiwań, w porównaniu do innych skanerów dostępnych w sieci.
Ciekawostka: Mobit GS1 potrafi odczytywać także tagi NFC! Jeżeli w pobliżu telefonu znajdzie się tag NFC z zakodowaną informacją o numerze GTIN produktu - informacja o produkcie zostanie automatycznie wyświetlona na ekranie Twojego telefonu.
Dowiedz się więcej o naszym serwisie na www.produktywsieci.pl
Uwaga: Czytnik Mobit używa do odczytu i dekodowania numerów GTIN z kodów kreskowych (kodów paskowych, kodów EAN) bibliotek Zxing. Jeżeli kamera w Twoim telefonie niezbyt dobrze radzi sobie z odczytem kodów (np. HTC Desire HD), zainstaluj Google Googles, a następnie przy ponownym uruchomieniu Mobit’a przy naciśnięciu „skanuj” wskaż Googles jako domyślny skaner kodów.
Mobit jest obecnie w fazie BETA. Prosimy o wszelkie uwagi i sugestie jak polepszyć naszą aplikację. Mamy świadomość, że system nie zawsze odpowiada trafną nazwą produktu w sytuacji gdy dane nie pochodzą z MojeGS1, i że potrzeba czasu i wiele wysiłku, aby doprowadzić do takiej sytuacji, w której wszyscy partnerzy - cały ekosystem skupiony wokół numerów GTIN (Global Trade Item Number) będzie odpowiadał zawsze w pełni poprawnie na odczyt kodu kreskowego. Liczymy na to, że z Twoim udziałem stanie się to bardzo szybko!
* Obecnie zastanawiamy się nad wyszukiwaniem danych w bazach naszych partnerów również po nazwie. Da to zdecydowanie większą ilość odpowiedzi partnerów, ale zwiększy zagrożenie co do jakości i trafności odpowiedzi... Czy to dobry pomysł, nawet jeśli trafność danych będzie zagrożona? Pomóż nam dokonać wyboru: mobit@gs1pl.org
* Niektórzy przyrównują naszą aplikację do Google Shopper czy Shop Savvy. My dążymy do tego, aby nasza aplikacja była czymś zdecydowanie bardziej rozbudowanym o dane z początkiem u źródła jakim jest Producent, zamiast - tak jak Shoper - dawać tylko ceny i ewentualnie opinie. Czy nam się to uda? Zobaczymy! Jeśli chcesz zaistnieć jako partner w naszej aplikacji - po prostu napisz do nas!
MOBIT GS1 - świat produktów w Twoim telefonie!

MOBIT GS1 - skaner kodów EAN 历史版本

MOBIT GS1 - skaner kodów EAN 使用技巧

MOBIT GS1 - skaner kodów EAN 应用内最新内容

MOBIT GS1 - skaner kodów EAN 信息

大小
2.04M
TAG
更新
版本
3.54
要求
Android 2.3 以上
查看权限要求
来自
Google Play

下载MOBIT GS1 - skaner kodów EAN的人还下载

应用下载排行榜

  1. 微信 6.2 亿人安装 下载
  2. QQ 6.5 亿人安装 下载
  3. UC浏览器 2.7 亿人安装 下载
  4. 搜狗输入法 6.5 亿人安装 下载
  5. 阿里星球 9342 万人安装 下载
  6. QQ空间 4.9 亿人安装 下载
  7. 淘宝 6.1 亿人安装 下载
  8. 墨迹天气 8998 万人安装 下载
  9. 微博 2.4 亿人安装 下载
  10. 酷狗音乐 2.5 亿人安装 下载
豌豆荚安卓版二维码

扫一扫安装
豌豆荚安卓客户端