> >

TVGO Canli Tv下载

TVGO Canli Tv

TVGO Canli Tv

1710 人安装 暂无 好评率

TVGO Canli Tv 截图

应用截图1 应用截图2 应用截图3 应用截图4 应用截图5 应用截图6
 • 应用截图1预览
 • 应用截图2预览
 • 应用截图3预览
 • 应用截图4预览
 • 应用截图5预览
 • 应用截图6预览

TVGO Canli Tv 介绍

Android sistemli cihazlardan canlı tv izlemenize yarayan bu uygulama ile 90 civarında türk televizyon kanalını izleyebilirsiniz. Tüm dünyada ilgi ile izlenen TvGo Canlı Tv uygulamasını 1 milyondan fazla insan tercih ediyor.

40'tan fazla Yabancı Ülke kanallarını izlemek isterseniz, Google Play aracılığıyla TVGOO Live TV adlı uygulamamızı indirebilirsiniz.


Kanal güncelleme işlemleri otomatik olarak yapılmaktadır. Yeni kanallar eklendiğinde veya bozuk bir link yenisi ile değiştirildiğinde sizin uygulamayı güncellemenize gerek kalmaz. Uygulamayı tekrar başlattığınızda içerikler güncellenmiş olur.


Uygulama flash desteği olmayan cihazlarda da çalışabilmektedir.


Çalışmayan kanallar olduğunda bize bildirmeniz yeterlidir.


Anahtar kelimeler: canli tv, canlı tv, tv izle, mobil tv, mobiltv


İZİNLER HAKKINDA BİLGİ:
Uygulamayı cihazınıza yüklerken bazı izinlere ihtiyaç duyulmaktadır. Bu izinler, uygulamanın cihazınızın çeşitli donanımlarını kullanabilmek için gereklidir. Aşağıda bu izinlerin ne için gerekli oldukları açıklanmıştır.


TELEFON GÖRÜŞMELERİ İZNİ --> Genellikle sanıldığı gibi bu izin telefon görüşmelerinizi dinlemek veya izlemek için değil, TV izlerken telefonunuza çağrı geldiğinde, canlı yayın sesini kapatabilmek için gereklidir. Android işletim sistemi, gelen çağrı varmı yokmu şeklinde yazılıma dayalı bir kontrol için Telefon Görüşmeleri İzni adı altında tümünü kapsayan bir izin istemektedir. Bizim, telefon görüşmelerinizi kaydetmek/takip etmek/arayan numarayı almak/reklam SMS'i göndermek gibi durumlarla alakamız bulunmamaktadır. İçiniz rahat ederek bu izni kabul edebilirsiniz. Sadece gelen arama çağrısı varsa canlı yayını durdurabilmek için istenmektedir. Eğer bu izni almasaydık telefon çağrısını yanıtladığınızda arka planda TV sesleri sizi rahatsız edecekti.


KAYIT YERİ İZNİ --> Kanal logolarının SD kartınıza yüklenebilmesi, Favori kanallarınızın bir veritabanında saklanabilmesi için gereklidir.


AĞ İLETİŞİMİ İZNİ --> Canlı TV yayınları internet üzerinden alınmaktadır. Bunun için Wifi veya 3G internet bağlantısı gerekmektedir. Bu izin internet erişimi gerekli olduğu için alınmaktadır. Uygulama internet bağlantısı olmadan çalışmaz. Ağ durumunuzu denetlemek zorundayız.


Not: uygulamamızın tvyo veya tivibu ile bir bağlantısı bulunmamaktadır.

TVGO Canli Tv 更新内容


此版本中的新功能:

Sürüm:ISTANBUL 3.2 --> HTC ve bazı cihazlarda yaşanan, geri tuşuna basınca kapanma problemi giderildi.

İzinlerle ilgili detaylı açıklamalar yapıldı. Açıklama metninden gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Sürüm:ISTANBUL 3.0 --> Kendi favori kanallarınızı oluşturabilme özelliği eklendi.

Favori kanalların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Güncellemelerden ve duyurulardan haberdar olabilme özelliği eklendi.


相关信息

大小
506.84KB
分类
影音播放
TAG
更新
版本
 ISTANBUL 3.2
要求
Android 1.6.0 以上
来自
来自互联网

应用下载排行榜

 1. QQ QQ

  45.18MB

  下载
 2. 作业帮 作业帮

  57.94MB

  下载
 3. 爱奇艺 爱奇艺

  29.23MB

  下载
 4. 微信 微信

  57.15MB

  下载
豌豆荚安卓版二维码

扫一扫安装
豌豆荚发现更多