> >

文字游戏下载

文字游戏

文字游戏

1.3 万 人安装 0 人喜欢 0 人评论

文字游戏 截图

文字游戏 文字游戏 文字游戏 文字游戏 文字游戏 文字游戏

文字游戏 描述

Słówka to łatwa i przyjemna gra przeznaczona dla użytkowników systemu Android.
Do wyboru są dwa słowniki: polski i angielski.
Zasady gry są bardzo proste. Należy jak najszybciej wyszukać na planszy jak największą ilość wyrazów. Aby zaznaczyć wyraz należy przeciągnąć palcem po ekranie telefonu wybierając kolejno litery tworzonego słówka - wtedy na zielono podświetlane zostaną kolejno wybrane litery. Słowo może mieć dowolną ilość liter, a każda następna musi „stykać się” z którąś z poprzednich.
Z poziomu aplikacji można logować się do Facebook’a i dzielić się swoimi osiągnięciami ze znajomymi w sieci.
Aplikacja udostępnia 2 tryby gry
a) Gra na czas - w jak najkrótszym czasie należy znaleźć określoną ilość słów. W opcjach istnieje możliwość ustawienia czasu gry. Dostępne tryby to 3,6 i 9 minut. Znalezione wyrazy wyświetlają się w ramce pod planszą gry. Za odszukane słowa są przyznawane punkty. Ilość punktów przyznawana za znalezienie wyrazy uzależniona jest od jego długości oraz od wielkości planszy.
Po odszukaniu wszystkich słówek na planszy lub przekroczeniu czasu gry, pojawia się ekran „Wyniki”, gdzie gracz widzi jaką uzyskał liczbę punktów oraz wyświetlają się wszystkie wyrazy –wyszukane są wyróżnione zieloną czcionką, te których nie udało się znaleźć są wyszarzane. Użytkownik musi kliknąć przycisk „OK” aby przejść do ekranu, gdzie jego wynik wyświetli się w zestawieniu z innymi wynikami. Na tym ekranie znajdują się przyciski „Podziel się”, który pozwala opublikować zdobyty przez gracza wynik na jego ścianie na Facebook’u i przycisk „Zagraj jeszcze raz”, umożliwiający rozpoczęcie gry od nowa.
b) Trening – użytkownik wyszukuje słówka na planszach 3x3, 4x4, 5x5, 6x6 bez limitu czasu.
W tym trybie pod planszą gry znajdują się wszystkie słówka jakie można znaleźć. Podczas gdy treningowej przyznawane są punkty, jednak nie są one ostatecznie włączane do „Wyników”.
Życzymy przyjemnej zabawy słówkami.
W razie jakichkolwiek pytań, skontaktuj się z nami pod adresem: slowka@inforit.pl

文字游戏 更新内容

最近没有更改。

文字游戏 历史版本

文字游戏 相关攻略

文字游戏 应用内最新内容

文字游戏 信息

大小
6.92M
分类
休闲时间 经营策略
TAG
更新
版本
2.0.1
要求
Android 1.6 以上
查看权限要求
来自
Google Play

下载文字游戏的人还下载

游戏下载排行榜

  1. 捕鱼达人 3509 万人安装 下载
  2. 地铁跑酷 3691 万人安装 下载
  3. 水果忍者国际版 2691 万人安装 下载
  4. 会说话的汤姆猫 2 1844 万人安装 下载
  5. 植物大战僵尸2高清版 1256 万人安装 下载
  6. 捕鱼达人2 2354 万人安装 下载
  7. 极限摩托 1049 万人安装 下载
  8. 保卫萝卜 2639 万人安装 下载
  9. 泡泡龙 1378 万人安装 下载
  10. 都市赛车5 736 万人安装 下载
豌豆荚安卓版二维码

扫一扫安装
豌豆荚安卓客户端