>

TRASSER - Trasy motocyklowe下载

TRASSER - Trasy motocyklowe

TRASSER - Trasy motocyklowe

9778 人安装 0 人喜欢 0 人评论

TRASSER - Trasy motocyklowe 截图

TRASSER - Trasy motocyklowe TRASSER - Trasy motocyklowe TRASSER - Trasy motocyklowe TRASSER - Trasy motocyklowe TRASSER - Trasy motocyklowe TRASSER - Trasy motocyklowe

TRASSER - Trasy motocyklowe 描述

Trasser to aplikacja na telefon komórkowy, która nie tylko rejestruje trasę przejazdu motocyklisty z wszystkimi jej parametrami, ale również automatycznie integruje dane z mapą na internetowym koncie użytkownika. Po zakończeniu rejestracji, zapisane dane –zdjęcia, notatki, punkty POI wysyłane są wprost na indywidualne konto portalu www.trasser.pl gdzie zostaną automatycznie przyporządkowane do danej lokalizacji tzw. Geo-tagowanie
Dzięki temu każdy z motocyklistów będzie mógł stworzyć własny, niepowtarzalny, multimedialny album podróży umieszczając w nim zdjęcia ciekawych miejsc, interesujących zabytków czy po prostu zapierających dech w piersiach widoków.
Motocykliści doskonale wiedzą, że podróżowanie motocyklem zdecydowanie różni się od podróżowania samochodem. O ile autem wszędzie nie dojedziemy o tyle "dwa kółka" teoretycznie dają nam o wiele więcej możliwości.
Niestety w wielu przypadkach teoria nie idzie w parze z praktyką. Dlaczego!? Bowiem dostępne na naszym rynku przewodniki turystyczne lub informatory, polecają nam zazwyczaj ciekawe, ale niestety w większości "oklepane" miejsca. Świat jest przecież pełen niesamowitych miejsc, o których nie mamy pojęcia.
Aplikacja trasser jest po to, byś mógł nowe trasy czy przyjazne motocyklistom miejsca które zostaną przez Ciebie przypadkowo odkryte, rejestrować i dzielić się nimi z innymi użytkownikami. Dzięki portalowi www.trasser.pl baza tras motocyklowych stworzonych i przesłanych przez innych użytkowników pozwala w łatwy sposób zaplanować wyjazdy w nowe niepoznane wcześniej miejsca. Po prostu wejdź na portal, sprawdź region który cię interesuje i skorzystaj z doświadczeń osób które tam były. Eksportuj wybrana trasę do urządzenia nawigacyjnego i jedź jej śladem. Sprawdź dodane miejsca noclegowe, bezpieczne parkingi, ciekawe zabytki czy restauracje i ciesz się każdym upływającym kilometrem w siodle. Edytuj, dodawaj nowe miejsca, stacje benzynowe, poszerzaj bazę noclegową, przestrzegaj przed kiepskim jedzeniem, słabym hotelem czy brakiem stacji benzynowych na trasie.
Dzięki aplikacji trasser wszystkie udostępnione trasy motocyklowe, które przemierzycie jak świat długi i szeroki wraz z przydatnymi informacjami staną się ogólnodostępne dla wszystkich użytkowników nie zależnie czy podróżujesz na długich dystansach motocyklem turystycznym, enduro czy cross-em po drogach gruntowych.
Zaplanuj wolny czas razem z aplikacją trasser, wsiądź na motocykl, uruchom rejestrację trasy i czerp przyjemność z jazdy.
Trasser是一个应用程序的手机,它不仅记录骑手的路线,它的所有参数,而且还自动集成的互联网帐户上的地图数据。一旦注册完成后,保存的数据,照片,笔记,兴趣点被直接发送到个人账户www.trasser.pl门户网站,他们将被自动分配给所谓的位置。地理标记
这使得每个车手将可以创建自己的独特的音乐媒体,在旅游照片张贴有趣的地方,有趣的景点或简单的壮丽景色。
电单车清楚地知道,乘车行驶的自行车是非常不同的。除非我们得到一辆汽车,任何地方没有那么多的“两个轮子”理论上给我们还有更多的选项。
不幸的是,在许多情况下,从理论上说手手与实践的。为什么? Bowiem可在我们的市场,旅游指南,指南,我们建议一般有趣,但不幸的是,大多数的“老土了”空间。世界仍然充满神奇的地方,我们不知道。
Aplikacja trasser有,你可以参观新的motocyklistom友好的地方,是由你意外地发现,记录,并与其他用户分享。创建的门户网站数据库中www.trasser.pl摩托车路线和其他用户上传的一个简单的方法来计划行程先前未确认的在新的地方。刚去的网站,请检查你感兴趣的区域和谁在那里的人的经验中获益。选择的路由导出到您的设备,并追随她的脚步。 Sprawdź增值住宿,安全的停车场,有趣的景点和餐厅,享受在鞍每次路过公里。编辑,添加新的位置,加油站,住宿的范围不断扩大,对坏的食品,酒店差或缺乏沿线的加油站。
有了这个应用程序,所有可用的的路线trasser摩托车世界各地的przemierzycie只要提供有用的信息成为公开地提供给所有用户,无论你是旅游的长途摩托车旅游,耐力赛和跨时间的道路上课程。
规划你的休闲时间您的应用trasser的,在自行车上,开始录制,走的路线的驾驶乐趣。

TRASSER - Trasy motocyklowe 更新内容

version 01.1 - 16.10.2012 - Testowa wersja STABLE!!!
Nowe aktualizacje w aplikacji:
Trasy motocyklowe, wyprawy i wyścigi.
Motocykle, Szlaki motocyklowe.
17.09.2013 -
MPH -> Zmiena jednostki w ustawieniach km/mile
GPS -> Poprawia ustawień GPS

TRASSER - Trasy motocyklowe 历史版本

TRASSER - Trasy motocyklowe 使用技巧

TRASSER - Trasy motocyklowe 应用内最新内容

TRASSER - Trasy motocyklowe 信息

大小
3.53M
TAG
更新
版本
2.0.12
要求
Android 2.2.x 以上
查看权限要求
来自
Google Play

下载TRASSER - Trasy motocyklowe的人还下载

应用下载排行榜

  1. 微信 6.2 亿人安装 下载
  2. QQ 6.5 亿人安装 下载
  3. UC浏览器 2.7 亿人安装 下载
  4. 搜狗输入法 6.6 亿人安装 下载
  5. 阿里星球 9344 万人安装 下载
  6. QQ空间 5 亿人安装 下载
  7. 淘宝 6.1 亿人安装 下载
  8. 墨迹天气 9036 万人安装 下载
  9. 微博 2.4 亿人安装 下载
  10. 酷狗音乐 2.5 亿人安装 下载
豌豆荚安卓版二维码

扫一扫安装
豌豆荚安卓客户端