> >

TRASSER vBETA下载

TRASSER vBETA

TRASSER vBETA

788 人安装 暂无 好评率

TRASSER vBETA 截图

TRASSER vBETA TRASSER vBETA TRASSER vBETA TRASSER vBETA TRASSER vBETA

TRASSER vBETA 描述

Trasser to aplikacja na telefon komórkowy, która nie tylko rejestruje trasę przejazdu motocyklisty, ale również automatycznie integruje dane z mapą na internetowym koncie użytkownika. Sygnał z telefonu wysłany wprost do komputera umożliwia automatyczne umieszczanie zdjęć filmów, opisów lub
komentarzy przyporządkowanych do danej lokalizacji tzw. geo-tagowanie.
Dzięki temu każdy z motocyklistów będzie mógł stworzyć własny, niepowtarzalny, multimedialny album podróży (umieszczając w nim zdjęcia ciekawych tras, interesujących zabytków czy po prostu zapierających dech w piersiach widoków).
Motocykliści doskonale wiedzą, że podróżowanie motocyklem zdecydowanie różni się od podróżowania samochodem. O ile autem wszędzie nie dojedziemy o tyle "dwa kółka" teoretycznie dają nam o wiele więcej możliwości.
Niestety w wielu przypadkach teoria nie idzie w parze z praktyką. Dlaczego!? Bowiem dostępne na naszym rynku przewodniki turystyczne lub informatory, polecają nam zazwyczaj ciekawe, ale powiedzmy sobie szczerze "oklepane" miejsca. Świat jest przecież pełen niesamowitych miejsc, o których nie mamy pojęcia.
A trasser jest po to, by móc nowe trasy, które zostaną przez Ciebie przypadkowo odkryte zapisywać i dzielić się nimi z innymi użytkownikami. W związku z tym stworzona przez nas mobilna aplikacja wychodzi Wam naprzeciw!
Dzięki niej wszystkie trasy, które przemierzacie (jak świat długi i szeroki) staną się ogólnodostępne dla wszystkich użytkowników.

TRASSER vBETA 更新内容

9/17/2013 -
MPH -> Change unit in settings km / miles
GPS -> Improves GPS settings

TRASSER vBETA 历史版本

TRASSER vBETA 使用技巧

TRASSER vBETA 信息

大小
3.44MB
分类
影音播放
TAG
更新
版本
 2.0.12
要求
Android 2.2.x 以上
查看权限要求
来自

下载TRASSER vBETA的人还下载

应用下载排行榜

  1. QQ 1350.1万人安装 下载
  2. 微信 1535.7万人安装 下载
  3. 腾讯视频 666.9万人安装 下载
  4. 作业帮 393.2万人安装 下载
  5. 淘宝 5097.7万人安装 下载
  6. 爱奇艺 959.8万人安装 下载
  7. 酷狗音乐 756.4万人安装 下载
  8. 优酷 826.4万人安装 下载
  9. 支付宝 678.3万人安装 下载
  10. 快手 1063.7万人安装 下载
豌豆荚安卓版二维码

扫一扫安装
豌豆荚安卓客户端