> 

Repertuar Kin WP.PL下载

Repertuar Kin WP.PL

Repertuar Kin WP.PL

无广告 隐私
234次下载 暂无 好评率 0人评论

Repertuar Kin WP.PL 截图

应用截图1 应用截图2 应用截图3 应用截图4 应用截图5
  • 应用截图1预览
  • 应用截图2预览
  • 应用截图3预览
  • 应用截图4预览
  • 应用截图5预览


Aplikacja Repertuar Kin WP.PL to dokładna baza aktualnie granych filmów dla większości kin w całej Polsce w Twoim telefonie. Warszawa, Trójmiasto, Kraków... A może Łeba lub Zakopane? Ponad setka polskich miast, bogata baza filmów i większość kin – dzięki temu znajdziesz to, czego szukasz: najciekawsze obrazy, blisko Ciebie i aktualnie grane na dużym ekranie.

Nie wiesz, na co się zdecydować? W wyborze właściwego filmu pomogą Ci szczegółowe opisy wybranych produkcji, galerie zdjęć i trailery.

Szukasz kina blisko Ciebie? Wybierz miasto lub pozwól, by aplikacja znalazła obiekt w Twojej okolicy i wskazała Ci jego lokalizację na mapie.

Jesteś spontaniczny czy wolisz planować? Zobacz, w którym kinie jest najbliższy seans wybranego przez Ciebie filmu lub sprawdź repertuar na 7 najbliższych dni.

Z aplikacją Repertuar Kin na pewno zaplanujesz udane wyjście do kina!:)

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z aplikacji oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Szczegóły pod adresem http://onas.wp.pl/poufnosc.html
曲目Aplikacja WP.PL健准确基地是目前全国各地在您的手机上播放的电影剧院。三市,华沙,克拉科夫...或者莱鲍或扎科帕内呢?超过一百名波兰城市,电影,丰富的数据库和大多数的电影院 - 帮助你找到你正在寻找最有趣的图片,靠近你,目前在大屏幕上播放。

你不知道该怎么选择呢?在选择合适的视频将帮助您选定的制作,图片库和拖车的详细描述。

寻找您附近的剧院吗?选择一个城市或让应用程序对象在您的地区,并指出它的位置在地图上。

您是自发的,如果你喜欢计划吗?显示您所选择的电影是最近的电影院在哪里,或在接下来的7天检查的曲目。

应用程序的曲目一定健计划成功退出的电影:)

我们使用cookies和类似的技术,如宗旨:提供服务,广告,统计。使用应用程序意味着他们将被放置在你的终端上。在http://onas.wp.pl/poufnosc.html详情更新内容


新版变化Drobne poprawki.

了解更多


相关信息

大小
1.19MB
分类
影音播放 视频
更新
版本
 1.0.1
要求
Android 1.6.0 以上
来自
Wirtualna Polska

热门「影音播放」应用推荐全部

评论

暂无评论
游客身份评论 发表

打开豌豆荚,立即安装

Repertuar Kin WP.PL

豌豆荚安卓版二维码

扫一扫安装
豌豆荚发现更多